Днями з ініціативи співробітників науково-дослідної лабораторії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Екологія і освіта» організовано та проведено природоохоронну акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках» за участю викладачів, студентів 4-го курсу природничо-географічного факультету та працівників профкому університету.

Такий свідомий і натхненний крок викладачів університету мав триєдину мету – наукову, навчальну, виховну та був спрямований на роз’яснення широкій громаді важливості й особливостей створення лісових насаджень, значення для суспільства професії лісівника, виховання в молоді шанобливого ставлення до природи.

Акція проходила в Собківському лісництві ДП Уманського лісового господарства. На площі 2,7 га висаджено близько 1000 штук саджанців дуба, що вирощувалися в розсаднику Собківського лісництва. З технологією посадки саджанців студентів знайомили відповідальний майстер і головний лісничий .

Зробивши добру справу, студенти таким чином долучилися до святкування Всесвітнього дня лісу, який відзначається в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни, є символом нового життя та нових починань, а також є найсприятливішим для посадки та росту дерев.

Людмила Гекалюк

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу