20 червня 2012 року Державна служба інтелектуальної власності України організувала та провела семінар на тему «Механізми охорони та захисту авторського права та суміжних прав в контексті національного законодавства» в Київській дитячій академії мистецтв.

Семінар відвідали представники театрів, музеїв, бібліотек, навчальних закладів та організатори гастрольних заходів: Київського академічного театру юного глядача на Липках, Київського академічного молодого театру, Джазової школи, Національного музею російського мистецтва, Академії естрадно-циркового мистецтва, Театру оперети, Київського академічного театру ляльок, хору «Хрещатик», низки дитячих художніх і музичних шкіл.

Головні питання, обговорені під час зустрічі, стосувалися як загальних тем – законодавчої бази захисту авторського права та суміжних прав, відповідної реєстрації авторського права, виплати винагороди тощо, – так і низки практичних питань, з вирішенням яких стикаються митці безпосередньо в роботі.

Діалог відзначився конструктивністю й інформативністю, збагативши учасників семінару новими знаннями. Фахівці Державної служби та представники організацій колективного управління отримали пропозиції від митців щодо тематики наступних семінарів. У подальшому такі заходи планується проводити регулярно.

Начальник відділу авторського права та суміжних прав Державної служби Олег Гуменюк подякував ректору Київської дитячої академії мистецтв – композитору, народному артисту України, професору Михайлу Чембержі – за співпрацю й можливість провести семінар у царині творчості та мистецтва. Також Олег Гуменюк звернувся до начальника відділу кадрів навчальних закладів та організаційної роботи головного управління культури КМДУ Дениса Каца з подякою за підтримку цього семінару та висловив сподівання на подальше плідне співробітництво.

Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу