Столичні школярі почали масово записуватися в спортивні та військово-тематичні секції, щоб навчитися захищати себе і близьких, пише «Сегодня».

«Інтерес школярів до військової справи зріс. Набір востаннє проводився восени, прийшло кілька десятків людей. Але тільки за останні два місяці охочих записатися в наш клуб – більше сотні . Це дуже багато! Зараз особливо цікавляться стрільбою та рукопашним боєм. Заняття проводять безкоштовно», – розповіли в Центрі військово-патріотичного та спортивного виховання молоді«Десантник».

Бум відвідувачів і в спортклубах. «Кількість охочих записатися за останній тиждень збільшилася майже наполовину. Серед них є і старшокласники. Всі хочуть швидко навчитися бойових прийомів», – розповів інструктор клубу східних єдиноборств Дмитро. Також набули популярності скаутські клуби, де дітей навчають виживання в екстремальних ситуаціях, щоправда, без військових пристосувань. «Записала 10-річного сина в клуб скаутів, нехай отримає потрібні знання, адже невідомо, що буде в майбутньому», – розповіла мама скаута Валентина Ричік. У Департаменті освіти КМДА запевнили, що додаткових занять із військової підготовки для школярів не вводили.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу