15-річний школяр створив протез руки, що управлятиметься силою думки - timthumb 15 -річний школяр Шива Натан (Shiva Nathan) створив повноцінно працюючий протез руки, що керується силою думки.

Уточнимо, що MindWave Mobile, за допомогою якого школяр і  створював свій пристрій, э конструктором для медитації та створення примітивних ігор для iPhone. В основі набору лежить доволі проста система зчитування мозкових хвиль.

Додавши до комплекту кілька деталей і переписавши програмне забезпечення, підліток створив протез руки, здатний повноцінно замінити відсутню кінцівку. До створення протеза Натана підштовхнув нещасний випадок, що стався з його родичкою, в результаті якого вона втратила обидві руки.

Протез розпізнає мозкові хвилі користувача, і фактично може робити те, що захоче його носій. Поки що система далека від ідеалу, і варто носію протеза трохи відволіктися, як роботизована рука починає виходити з-під його контролю.

Тож для більш-менш осмислених дій власнику пристрою постійно слід бути зосередженим. Проте системою вже зацікавилися кілька технологічних компаній. Сам юний винахідник планує і надалі удосконалювати протез.

За матеріалами сайту www.imena.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *