Вихідний код MS-DOS з'явився у відкритому доступі - 19 550x308Корпорація Microsoft зробила вихідний код операційної системи MS- DOS і текстового редактора Word for Windows доступними для безкоштовного завантаження. Тепер кожен, хто цікавиться історією знаменитих програмних продуктів корпорації, зможе завантажити їх з сайту Музею комп’ютерної історії. У Мережі були опубліковані початкові коди MS- DOS версії 1.1 і версія 1.1а текстового редактора Word for Windows. Ці програмні продукти були найпопулярнішими в 80-ті роки ХХ століття.

У 1980 році IBM попросила допомоги у компанії Microsoft в питанні розробки проекту під кодовою назвою «Chess». У результаті це стало наріжним каменем в історії персональних комп’ютерів. Був створений інтерпретатор комп’ютерної мови BASIC для комп’ютерів IBM. Пізніше IBM попросили Microsoft створити ОС для них.

Так, корпорація Microsoft ліцензувала ОС у компанії Seattle Computer Products і розробила PC-DOS і MS-DOS.

У 1983 році з’явився додаток Microsoft Word для MS-DOS, що підтримує використання комп’ютерного маніпулятора «миша». На той момент штат Microsoft налічував лише 100 осіб персоналу, а MS- DOS вміщувалася в 300 Кб дискового простору.

За матеріалами  www.gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *