До України їдуть топ-ВНЗ Швейцарії - images 145 квітня в дніпропетровському «Парк -Готелі», а 6 квітня в київському готелі «Опера» пройдуть презентації «Елітна освіта в Швейцарії» – місце зустрічі українських сімей із представниками Swiss Education Group (SEG) – провідного об’єднання швейцарських шкіл із підготовки фахівців у галузі міжнародної гостинності.

Заходи відкриті для всіх зацікавлених, але потребують попередньої онлайн-реєстрації.

Презентувати старшокласникам, студентам і їхнім батькам освіту в Швейцарії приїдуть регіональний представник SEG у Східній Європі Горан Йорданов і операційний директор Ронан Фіцджеральд . Допомагати іноземним гостям в консультаціях і спілкуванні з відвідувачами будуть експерти міжнародного освітнього агентства DEC education – ексклюзивного представника групи в Україні .

Відвідувачі дізнаються про умови вступу та навчання, особливості бакалаврських і магістерських програм, про оплачувані стажування та кар’єрні перспективи, безкоштовні ознайомлювальні поїздки по школам SEG, а також отримають вичерпні консультації з практичних питань закордонної освіти.

Відзначимо, що в SEG доступні програми як для випускників, так і тих, хто вже отримав диплом бакалавра, але хотів би змінити спеціальність.

За матеріалами  censor.net.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *