Студенти "Львівської політехніки" сконструювали пристрій для влучної стрільби - 11Упродовж 24-28 березня Міжнародна студентська організація BEST проводила у Львові VI Європейські інженерні змагання за підтримки колегії та профкому студентів та аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”. Під час відкриття змагань їх учасників тепло привітав проректор із науково-педагогічної роботи та соціального розвитку університету Богдан Моркляник.

У рамках інженерних змагань студентам політехнічних університетів надається унікальна можливість реалізувати свої знання і вміння у моделюванні і конструюванні технічних конструкцій із подальшою демонстрацією результатів (Team Desing – командне проектування), а також у вирішенні аналітичних завдань, дослідженні певного об’єкта, проблеми чи процесу, представленні стратегічної моделі дії у конкретній ситуації (Case Study — ситуаційна задача).

Учасники інженерних змагань конструювали пристрій для влучної стрільби, майстрували пристрій для транспортування, що пересувається за допомогою двох тросів, працювали над покращенням якості транспортних мереж Львова, збільшенням потужності електромереж і створенням альтернативних джерел електроенергії тощо.

Цього року переможцями змагань у категорії Case Study стала команда “Плюс1” (Марія Тріль, Віталій Росіл, Зеновій Давидюк, Вікторія Левко) з Інституту архітектури. В категорії Team Desing перемогу святкувала команда “Машина Тюрінга” (Василь Войтик, Олексій Димашок, Максим Ковбель, Андрій Марусяк) з Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Переможці отримали подарунки від організаторів і партнерів інженерних змагань.

За матеріалами: Прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *