Ініціативна група українців Ванкувера прийняла рішення про створення благодійного освітнього фонду O.W.L. Ukrainian Canadian Education and Charity Trust з метою підтримки дітей та студентської молоді з України у вивченні англійської мови та здобуття професійної освіти в Канаді.

Першочерговими кандидатами на отримання стипендії є діти Героїв, які загинули або отримали тілесні ушкодження на Майдані під час революційних подій взимку 2013-14 років, а також діти-сироти, інформує owl-study.com.

Відбір кандидатів на отримання стипендії для вивчення англійської мови у Canadian College of English Language проводить Рада Директорів Трасту на основі поданих документів і співбесіди. Відібрані кандидати отримують можливість навчатися протягом двох місяців у Canadian College of English Language в місті Ванкувер, провінція  Британська Колумбія. Проживання та харчування стипендіатів забезпечується сім’ями канадських українців у Ванкувері. Також стипендія покриває транспортні витрати та на візу, медичне страхування на весь час перебування в Канаді.

Отримати анкету та подати документи можна до 1 травня 2014 року за адресою: info@owl-study.com.

Вимоги до кандидатів: вік від 14 до 23 років; докази причетності потерпілого члена родини до подій на Майдані; наявність закордонного паспорта або проїзного документа дитини.

Подача документів на конкурсний відбір:
заповнена анкета;
мотиваційний лист (500-700 слів про себе та про те, як саме стипендія вплине на подальше життя кандидата);
довідка про зайнятість кандидата;
нотаріально оформлений дозвіл від батьків (опікунів) на виїзд до Канади для кандидатів до 19 років.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *