0 346
Цього року більше 200 ув'язнених прагнуть скласти ЗНО 25 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Цього року 212 абітурієнтів, що перебувають у місцях позбавлення волі, висловили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Про це в коментарі УНН повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

“Під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено 3 059 тестів з усіх навчальних предметів. Серед осіб, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, 212 абітурієнтів виявили бажання пройти ЗНО”, – повідомила вона.

Вона також зазначила, що станом на 18 червня поточного року, загальна кількість апеляційних заяв, що надійшли до Українського центру оцінювання якості освіти, становить 2 267 звернень, з них з хімії – 229, географії – 445, всесвітньої історії – 27, російської мови – 16, математики – 1 447, історії України – 102, фізики – 1.

А щодо недофінансування тестування Ірина Зайцева повідомила: “Сьогодні питання про виділення коштів, необхідних для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році, вирішують  Верховна Рада і Кабінет Міністрів України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *