Із 1 вересня 2014 року приблизно 200 тис. кримських школярів почнуть навчатися за російськими програмами, повідомив у понеділок, 30 березня, прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на виїзному засіданні уряду в Криму.

 “З 1 вересня приблизно 200 тис. школярів почнуть навчатися за програмами на основі російських федеральних освітніх стандартів”, – цитує прем’єра інформагентство Крым-Информ.
За словами Медведєва, для цього в школи будуть доставлені російські підручники в необхідній кількості, а педагоги за літній період зможуть пройти перепідготовку.
“Нинішні випускники, їх майже  19 тисяч, зможуть складати іспити за тією програмою, яку вони вивчали, але вони вже отримають російські атестати. Охочі, а їх, як мені сказали, не менше 2 тис., можливо, навіть більше, отримають можливість складати єдиний державний іспит у спеціальних центрах у Сімферополі, Севастополі, Керчі, Феодосії”, – зазначив глава уряду РФ.
За словами прем’єра, решта випускників отримають можливість вступати до будь-яких ВНЗ на основі вступних іспитів, перелік яких визначає сам виш.
“З 2015 по 2016 роки всі процедури зі вступу вже проходитимуть на основі ЄДІ за тими вимогами, які існують в нашій країні”, – зазначив Медведєв.
Раніше прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив про створення нового міністерства у справах Криму.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *