Школяр заряджає мобільний із допомогою турки (відео) - V F9B6

Школяр із Підмосков’я винайшов спосіб заряджати мобільний телефон за допомогою – навіть не здогадаєтесь, чого – турки!

Дев’ятикласник Михайло Скринник, попри юний вік, вже всерйоз займається наукою. Тому у МДТУ імені Баумана, де стартував Всеросійський форум наукової молоді “Крок у майбутнє”, сміливо вирішив продемонструвати свої технічні ідеї.

Стенд Михайла одразу вирізняється на тлі інших. На столі стоять, здавалося б, звичайні кавові турки. Однак обидві з USB-роз’ємом, а під ними свічка. Виявляється, ця дивна конструкція – зарядний пристрій. Жодної магії. Просто між турками поміщений елемент Пельтьє. Він складається з двох різнорідних напівпровідників. Гаряча пластина лежить на турці, що підігрівається свічками. А на холодній – знаходиться турка з водою. У такий спосіб відбувається перепад температур і це зумовлює виробництво електричного струму.

Цілком можливо, що зовсім скоро на всіх кухнях батьківщини юного Кулібіна з’являться подібні винаходи, а, може, й значно далі за її межами.

До речі, в рамках форуму пройде національне змагання молодих учених. Із призерів буде сформована команда, яка у вересні захищатиме честь країни на грандіозному форумі наукової молоді Європи.

 

За матеріалами: Подмосковье

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *