Днями у МОНмолодьспорту відбулося засідання круглого столу з питань упровадження Проекту LEGO Foundation у роботу дошкільних навчальних закладів  Києва.

Нагадуємо, що в липні підписано Меморандум з LEGO Foundation у рамках Програми Сприяння освіті, розрахованої на 3 роки. Україна стала п’ятою державою у світі, що долучилася до Програми. Серед країн-учасниць проекту – Федеративна Республіка Бразилія, Китайська Народна Республіка, Північна Африка та Республіка Індія.

У рамках проекту LEGO Foundation три дошкільних та три загальноосвітніх навчальних заклади Києва вже отримали набори для конструювання. До впровадження в роботу модулів ЛЕГО долучилися ще 10 дошкільних навчальних закладів.

Експрес моніторингове дослідження щодо впровадження Програми ЛЕГО конструювання показало, що такі заняття сприяють розвитку зображувальної, ігрової, пізнавальної діяльності, формує просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, можуть бути використані спеціалістами з усіх напрямів навчання навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного і шкільного віку.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу