Практиканти Канівського заповідника готові повернутися додому - kanivskyi zapovidnykСтуденти КНУ ім.Т.Шевченка, які проходили практику в Канівському природоохоронному заповіднику одужують після отруєння. Медики уже готують молодь до виписки. За словами ескулапів усі практиканти мали симптоми умовно-патогенної інфекції.  Їм надано повний курс лікування.

Самі студенти запевняють медичний персонал попрацював добре, а самі вони уже почуваються добре і готові повернутися додому.

За фактом отруєння студентів порушено кримінальну справу і ведеться слідство – повідомляє первинна профспілкова організація КНУ ім.Т.Шевченка.

Нагадаємо, 10 липня до інфекційного відділення Канівської центральної рай лікарні шпиталізували 26 студентів КНУ, які проходили практику в заповіднику. Згодом, за інформацією СЕС, їх кількість зросла до 31 людини. Для розслідування причин виникнення спалаху захворювання створена робоча група, яка працювала в їдальні Канівського заповідника, де харчувалися практиканти. Питання також перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *