Учора, 1 квітня 2014 року, міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів зустріч із німецькою делегацією на чолі з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Штайнляйном.

Сергій Квіт подякував німецькій стороні за підтримку, яку Україна отримує за весь час незалежності. 

«Сподіваюся, що співпраця України та Німеччини у галузі освіти має двосторонню користь. У контексті останніх подій, які відбулися в Україні, думаю, що наша співпраця в освітній галузі, галузі наукових досліджень розширюватиметься, зміцнюватиметься і від цього отримають користь обидві наші країни», – наголосив міністр освіти і науки України. 

Державний секретар Міністерства закордонних справ ФРН Штефан Штайнляйн наголосив, що Німеччина й раніше мала тісну співпрацю з Україною в галузі науки, і наразі хотілось би почути, як можна активізувати цю співпрацю.

У свою чергу Сергій Квіт окреслив основні шляхи співпраці, зокрема, щодо Німецької служби академічних обмінів DAAD: «За статистикою до 2 тисяч молодих людей беруть участь у цих академічних обмінах завдяки підтримці DAAD». 

Міністр освіти і науки України зустрівся з Державним секретарем МЗС Німеччини - min 1Міністр освіти і науки України зустрівся з Державним секретарем МЗС Німеччини - min

Міністр наголосив, що політика Міністерства освіти і науки України є такою, щоб сприяти якомога більшій відкритості України, зокрема, українських університетів. У зв’язку з цим ініціюються освітні реформи.

«Думаю, що співпраця щодо академічних обмінів найважливіша. Це потрібно Україні. Також важливим напрямом співпраці є підтримка дослідницьких проектів за участю українських і німецьких науковців. Ще один дуже важливий напрям – це експертна підтримка з німецького боку в розробці законодавства, зокрема, в освітній сфері», – наголосив Сергій Квіт.

Окрім того, сторони обговорили питання надання нашій державі галузевої експертно-консультативної допомоги та низку проектів в освітній сфері, які є актуальними для обох держав.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Міністр освіти і науки України зустрівся з Державним секретарем МЗС Німеччини”
  1. … надеюсь только мы в Украине не будем перенимать немецкий и американский опыт преподавания гендерного равенства. не хочу чтоб мой сын считал что мальчик и девочка это одно и то же и все кругом могут целоваться. А это проблема !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *