Спортсменка дізналася про власну вагітність під час пологів - 6445-річна француженка, яка відпочивала на одному з альпійських курортів,  одного разу відчула себе недобре. Жінка пішла у ванну кімнату свого готельного номера – і через 15 хвилин стала матір’ю.

Попри такий солідний вік, 45-річна мешканка міста Лілль (Lille) зі студентських років зберегла любов до гірських лиж. У середині лютого вона з чоловіком приїхала на свій улюблений гірськолижний курорт Валь Торанс (Val Thorens), аби провести там 2 тижні зимової відпустки.

Однак вже наступного дня вночі, ближче до ранку, вона прокинулася від нездужання – почався сильний біль у животі і попереку. Лижниця вирішила, що у неї шлунковий грип (подібні симптоми спостерігаються при зараженні ротавірусами та норовірусами), і пішла по парацетамол, що знаходився в аптечці у ванній кімнаті.

Але напади болю несподівано стали дуже інтенсивними. На свій превеликий подив жінка зрозуміла, що у неї почалися пологи. Кілька хвилин по тому вона народила здорову дівчинку вагою 3 кг 200 г, яка стала третьою дитиною у родині. Лікарям залишалося тільки перерізати пуповину і відвезти породіллю і дитину до клініки в сусідньому місті Альбервіль.

До речі, в нещодавно опублікованому дослідженні, присвяченому безсимптомним вагітностям, стверджується, що такі випадки дуже рідкісні і відбуваються в середньому 1 раз на кожні 7225 вагітностей.

За матеріалами: Здоровье Украины

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *