Благородство 53-річного Рея Коі, вчителя з Лондона, заслуговує на увагу. Щоб врятувати життя своїй учениці, він пожертвував власну нирку.

13-річна Айла Ахмед із Стретфорда (східний Лондон) страждала від ниркової недостатності, а крім того, в дівчинки діагностували гідроцефалію, через яку вона мала великі труднощі з навчанням.

Мама дівчинки попередила містера Коі про те, що Айла не прийде до школи, бо повинна пройти через процедуру діалізу. Тоді вчитель запитав, чи не може він чимось допомогти.

«Коли мені сказали, що Айлі потрібна пересадка нирки, я зрозумів, що стати донором повинен я, – говорить містер Коі. – Я знав всі наслідки цього вчинку і був повністю впевнений у тому, що роблю».

Результат аналізів показав, що містер Коі ідеально підходить Айлі як донора, попри те, що вони навіть не родичі. Після всіх підготовчих процедур трансплантація нирки пройшла успішно. Айла та її вчитель проходять реабілітацію в лікарні. Їх планують виписати вже після Великодня.

Батьки Айли не можуть висловити словами подяку вчителю, який врятував життя їхній доньці, а тільки називають його героєм.

Колеги Рея Коі так відгукуються про нього: «Він дуже скромний і добрий чоловік. Він подарував друге життя не тільки Айлі, а й усій її сім’ї».

За матеріалами deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу