Виявлено домашні предмети-розплідники захворювань - images 1Санітарно-гігієнічні дослідження виявили, що найбільш забруднені предмети знаходяться у нас вдома, тому заразитись різноманітними захворюваннями легко й у власній оселі.

Найбруднішим предметом у домі виявились дошки, на яких ріжуть м’ясо, овочі та інші продукти. Кількість мікробів тут у десятки разів вища, ніж у туалеті. Найкраще використовувати пластикові дошки.
Не менш брудним предметом є зубні щітки, на яких містяться бактерії, що здатні стати причиною виникнення різноманітних захворювань. Особливо небезпечними вони є під час запалення слизових оболонок порожнини рота.
Рушники також є розплідником різноманітних організмів. Слід часто змінювати їх і прати. Не менш забрудненими є й подушки. Мікроорганізми, які на них живуть, можуть стати причиною виникнення різноманітних алергій і запалень.
Також слід звернути увагу на кросівки, де також знайдеться значна кількість шкідливих мікроорганізмів. Особливо шкідливими є грибки, які легко можуть поширюватись у взутті. Слід часто провітрювати та прати кросівки, щоб запобігти цьому.
За матеріалами сайту  zdorovia.com.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *