З метою стимулювання активної участі учителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності з 4 квітня цього року стартує третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

Згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» та від 14.03.2014 № 224 «Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» з 4 до 11 квітня 2014 року конкурс проходитиме за номінаціями. Місцем проведення обрано регіональні інститути післядипломної педагогічної освіти. 

Учасників змагання у номінації «Географія» прийматиме Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-А).

До зустрічі номінантів, які є кращими фахівцями з викладання «Світової літератури», готується Одеський обласний інститут удосконалення вчителів, який у південній Пальмірі розташований за адресою: пров. Нахімова, 8.

Претенденти на кращого учителя в номінації «Початкові класи» зустрінуться в стінах Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, який знаходиться на вул. Бидгощська, 38/1.

Запрошення завітати до Білої Церкви, де знаходиться Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, отримали номінанти з предмета «Трудове навчання». Установа розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 37.

За перемогу в номінації «Директор школи» очільники педагогічних колективів будуть боротися в комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», який у Кіровограді знаходиться за адресою: вул. Велика Перспективна, 39/63.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу