За ініціативи викладачів кафедри українознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності започатковано курсантсько-студентський науковий семінар, мета якого – популяризувати нові різнотематичні дослідження гуманітарного спрямування українських і світових науковців, залучати молодь до активної науково-пізнавальної й дослідницької діяльності.

2 квітня 2014 року відбулася перша зустріч учасників семінару, в якій взяли участь як члени кафедрального наукового товариства курсів і студентів, так і зацікавлені представники усіх інститутів і науково-педагогічні працівники університету.

Відкрила роботу семінару доцент кафедри українознавства Марина Кульчицька, яка у вступному слові наголосила на важливості для сучасного фахівця – людини інформаційного суспільства – стежити за провідними науковими інноваціями людинознавчого національного та світового , глобального змісту. Тема цього засідання – «Нове відкриття води у сучасній науці» – зацікавила курсанта 2-го курсу Інституту цивільного захисту Жернового Максима. Він підготував ґрунтовну доповідь, яку супроводжував перегляд науково-популярного фільму про незнані аспекти новітніх міждисциплінарних дослідів над водою, а потім провів його обговорення.

Усі присутні з неприхованою цікавістю слухали нову для себе інформацію та брали активну участь в її інтерпретації. Засідання такого формату виявилося дуже ефективним способом зацікавити молодь, заохотити її до пізнання нового й змусити замислитися над глибинним змістом гуманітарних проблем сучасності.

Прес-служба Львівського державного університету

безпеки життєдіяльності

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу