Таку ініціативу ректори рівненських ВНЗ озвучили під час чергового засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів області. За словами керівників ВНЗ, які мають відповідну ліцензію на навчання в закладі іноземних студентів, нині ситуація із залученням студентів із інших країн дещо погіршилась у зв’язку з подіями в країні.

Однак припиняти роботу в цьому напрямі у ВНЗ не збираються. Вищі навчальні заклади хочуть застосувати досвід тих вищих закладів, куди вже не перший рік приїжджають навчатись іноземці. Нині в області є два заклади, у яких навчаються громадяни інших країн – це НУВП і Національний університет «Острозька академія». Також університети планують покращити співпрацю з управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА та здійснювати масштабнішу рекламну кампанію. Усе це, переконані  у ВНЗ, допоможе збільшити потік студентів із-за кордону. 

Окрім цього, під час засідання також оприлюднено пропозиції Ради ректорів Рівненщини щодо розвитку вищої освіти з урахуванням плану дій МОН України. Зокрема, ректори розглянули проблеми відтоку абітурієнтів до Республіки Польща та інших країн Європи, і запропонували з першого кварталу 2014 ввести електронний документообіг.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу