Днями в Київському палаці дітей та юнацтва діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, вже традиційно отримали костюми та сукні до випускного вечора. Програма реалізовується в столиці вже 25 років завдяки співпраці Київської міської державної адміністрації та Київського дитячого фонду, – інформує Київська міська державна адміністрація.

«Фінансування цієї програми столичною владою вже стало доброю традицією. Приємно, що вона продовжується, попри економічні складнощі чи зміну керівництва міста, адже увага до цих дітей є дуже важливою для них. Турбота та відсутність черствості з боку чиновників може вплинути на подальшу долю дитини, допомогти обрати правильний шлях у майбутньому. Насамкінець я бажаю їм головного: щоб ті сім’ї, які вони створять, мали дітей, а їхні діти ніколи не були сиротами», – зазначив голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Крім того, як розповіла директор Київського дитячого фонду Ніна Семенюк, із самого початку існування проекту допомагає в його реалізації Міжнародний концерн «Воронін». Зокрема, працівники магазинів допомагають дітям підібрати костюми й сукні та підшити їх.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу