Листи підтримки від закордонних вищих навчальних закладів надходять на адресу Тернопільського медичного університету у зв’язку з ситуацією, в якій опинилася Україна.

«Ми хотіли б запевнити вас у нашій підтримці в ці важкі для України часи. Ми високо цінуємо вашу боротьбу за свободу та єдність. Ми схвально ставимося до вашої боротьби за незалежність та бажаємо всього найкращого», – написав у своєму листі ректор Люблінського медичного університету (Польща) професор Анджей Дроп.

Із словами підтримки зателефонував до ректора Тернопільського медичного університету, професора Леоніда Ковальчука і його колега – ректор Тбіліського державного медичного університету, професор Зураб Вадачкорія, який висловив цілковиту підтримку українському народу. Він також наголосив на тому, що медичний виш у Тбілісі продовжуватиме співпрацю із ТДМУ.

Свою підтримку Україні засвідчили у дзвінках та листах до ректорату Тернопільського медуніверситету керівники ще 20 зарубіжних вищих навчальних закладів

Як повідомляло агентство, студенти та викладачі Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського звернулися до 24 університетів світу із листом, де описується правдива ситуація в Україні. Звернення адресоване учасникам консорціуму «Науково-освітнього інноваційно-технологічного об’єднання», створеного з ініціативи ТДМУ, до якого входить 24 партнери-університети Європи, США, Росії, Малайзії, Грузії, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану та України.

За матеріалами  сайту  www.ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу