Школярка, рятуючи iPhone, стала зіркою інтернету - in article 6613f5964216-річна британська школярка Елла Бірченот прославилася завдяки своїй спробі врятувати iPhone 5, який впав у дощову каналізацію.

Спершу дівчина намагалася дістати телефон, просунувши руку через решітку. Однак відстань від кришки люка до дна каналізаційного отвору надто велика. Тоді Елла відсунула кришку люка і залізла всередину. Юна білявка вирішила дістати телефон ногами, але не помітила очевидної невідповідності між геометрією власного тіла та формою люка – і дівчина застрягла.

Очевидці події навіть не намагалися самостійно визволити потерпілу з “полону”, однак вирішили зняти весь процес на камери мобільних телефонів, хтось із них викликав пожежну бригаду, співробітники якої впоралися із ситуацією за кілька хвилин. Щоправда, після приїзду рятувальники не одразу повірили в те, що важку кришку люка дівчина підняла самостійно – напевне, надто великим було бажання урятувати гаджет.

У результаті інциденту Елла Бірченот не постраждала, але витратитися на  новенький телефон їй все-таки доведеться – iPhone, на жаль, не витримав суворої перевірки дощової каналізації і тепер не підлягає ремонту.

За матеріалами: Ридус

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *