Студент переробляє смартфони на мікроскопи (відео) - ib 119166 timthumbАмериканський студент на основі своєї дипломної роботи створив мікрооб’єктив, що перетворює будь-який смартфон або планшетний комп’ютер на потужний мікроскоп.

Технічна сторона проекту проста й вишукана: основним елементом є 150-кратний мініатюрний об’єктив, що встановлюється  на камери вищезазначених мобільних пристроїв.

Об’єктив кріпиться на корпусі за рахунок сил адгезії і легко знімається, а для роботи використовує елементарну систему механічного фокусування.

Об’єктив забезпечує збільшення приблизно у 150 разів. Крім нього до комплекту входить набір предметних скелець-мікроскопних слайдів і, додатково, джерело освітлення з батареями.

На сьогодні винахідник пристрою вже зібрав на сайті колективного фінансування $ 50 тисяч для запуску пристрою у виробництво.

Ці кошти буде використано також на удосконалення об’єктива. Зокрема, на заміну сферичної лінзи на більш складну у виробництві асферичну модель. Її застосування дасть змогу покращити якість збільшеного зображення.

Про дату надходження нового мініатюрного об’єктиву в продаж поки що нічого не повідомляється.

За матеріалами: InternetUa

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *