Київський національний університет будівництва й архітектури прийматиме в 2015 році V Міжнародну конференцію UNISCON 2015 (United Information Systems Conference) – «Об’єднані Інформаційні системи». Захід буде проведено з метою забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1112 від 17.10.2012 р., зокрема пунктів 2.2 і 2.3, що зобов’язують здобувачів наукових ступенів, кандидатів і докторів наук публікувати результати наукових досліджень у зарубіжних виданнях або у фахових виданнях України, що внесені до міжнародних науковометричних баз даних. 

Усі учасники Міжнародної конференції UNISCON 2015 після рецензування програмним комітетом матимуть змогу опублікувати свої матеріали в спеціальному випуску видавництва Springer, яке представлене в усіх провідних науково-метричних базах.

UNISCON об’єднує 2 міжнародні конференції в галузі інформаційних систем:

9-ту міжнародну конференцію ISTA (Information Systems Technology and its Applications) – «Інформаційні системи, технології та їх застосування»;

9-ту міжнародну конференцію eComo (Conceptual Modelling Approaches for e-Business) – «Концептуальні підходи до моделювання для електронної комерції».

UNISCON 2015 спрямовано на об’єднання зусиль практиків і дослідників, які зацікавлені у вивченні таких аспектів сучасних інформаційних систем, як моделювання і проектування, впровадження, інтеграція та використання. Це видно з попереднього успішного досвіду проведення UNISCON, ISTA і eComo, зокрема, в Сіднеї (Австралійський Союз), Клагенфурті (Республіка Австрія), Північному Палмерстоні (Нова Зеландія), Солт-Лейк-Сіті і Чикаго (США), Йокохамі (Японська Держава), Харкові та Ялті (Україна).

Оголошення про подачу доповідей (Call for papers) буде опубліковане приблизно за 8 місяців до заявленої дати конференції. Про це, у свою чергу, повідомлятиметься додатково на сайті КНУБА.

За інформацією КНУБА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу