У зв’язку з дезінформацією кримчан  самопроголошеною владою півострова Міністерство освіти і науки України офіційно підтвердило свою позицію з питання вручення документів про освіту кримським випускникам, йдеться на офіційному сайті МОНУ.

На цьому наголосив заступник міністра освіти й науки Павло Полянський в офіційних листах, які 7 квітня були надіслані міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим та начальнику управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації. 

Для випускників Криму будуть виготовлені не лише атестати про повну загальну середню освіту, а й свідоцтва про закінчення основної школи, професійно-технічних навчальних закладів, похвальні грамоти за успіхи у вивченні окремих предметів, золоті та срібні медалі. Все, що вимагається від Криму і Севастополя, – лише терміново повідомити прізвища уповноважених осіб, які будуть відряджені до Києва для отримання документів і нагород, що будуть вручені випускникам 2014 року.

МОН України очікує на невідкладну інформацію з півострова щодо прізвищ тих представників освіти, які приїдуть до Києва по атестати для учнів 9-х,11-х класів і профтехучилищ.

Також МОН готове до неординарних управлінських кроків на той випадок, якщо будуть спроби завадити українським школярам півострова отримати українські документи про освіту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу