У Національному  університеті  «Львівська політехніка» 11 квітня 2014 р. о 12.00  відкривається  фотовиставка «День-2013» .

У фойє головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відкриють фотовиставку ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало та головний редактор газети «День» Лариса Івшина. 

Серед запрошених – міський голова Львова Андрій Садовий, представники місцевої влади, навчальних закладів освіти, культури та ЗМІ.
В експозиції представлено майже 150 світлин – із переможців ювілейного XV Міжнародного фотоконкурсу газети «День», обраних з-понад 2 тисяч надісланих фоторобіт. Її особливістю стане окремий розділ, присвячений героїчному Євромайдану. У фотоконкурсі беруть участь як художники-професіонали, так і аматори-початківці. Щороку ця незвична «Галерея на колесах» подорожує Україною. І обов’язкова зупинка – у Львові.
Традиційно всі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу глядацьких симпатій від львів’ян.

 

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу