Лілія Гриневич просить надсилати поправки до нового закону "Про вищу освіту" - kjПід час пленарного засідання Верховної Ради України 8 квітня в першому читанні було ухвалено нову редакцію Закону України “Про вищу освіту” (реєстр. №1187-2), що наблизить Україну до європейських стандартів та якостей освіти, інформує сайт Комітету ВР із питань науки і освіти.

Голова комітету Лілія Гриневич привітала освітян із цією подією і на своїй сторінці у Facebook звернулася до громадськості з проханням надсилати поправки до нового реформаторського закону:

“Шановні друзі! Вітаю усіх, хто працював і співчував для ухвалення нової редакції закону “Про вищу освіту”. Сьогодні прийнятий за основу 1187-2, розроблений групою під керівництвом Михайла Згуровського. Щиро дякую всім колегам, які підтримували наш законопроект 1187-1, що був сприйнятий як надто реформаторський. Сподіваюся, деякі його норми ми зможемо через поправки додати між першим і другим читанням. Попереду справді інтенсивний тиждень роботи над поправками. Дуже прошу надсилати їх до комітету або на мою адресу liliya.grynevych@gmail.com до кінця цього тижня.”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *