Учені ідентифікували ділянку мозку, відповідальну за пристрасть до азартних ігор - images 11Британські вчені зуміли ідентифікувати ділянку мозку, що відповідальна за пристрасть людини до азартних ігор.

Експерти в рамках дослідження провели низку дослідів, участь у яких взяли як здорові люди, так і ті, хто відчуває пошкодження різних зон головного мозку. Всім добровольцям було запропоновано зіграти в рулетку.

За результатами, отриманими в ході експериментів, глава дослідницької групи доктор Кембриджського університету Люк Кларк і його колеги змогли зробити висновок, що у людей, які мають залежність від азартних ігор, є частка мозку, що відділяє скроневу частку від лобової. Саме гіперактивність цього острівця й примушує людей піддаватися так званій помилці гравця, коли людина не усвідомлює, що ймовірність виграшу не залежить від попередніх результатів гри.

У зв’язку з відкриттям доктор Кларк вважає, що лікування ігрової залежності має полягати в зниженні активності згаданої частки мозку за допомогою терапії або психовпливу.

За матеріалами  news.vn.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *