Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка підтримали акцію, ініційовану мером Львова. У травневі свята луганські студенти поїдуть до Львова.

На травневих святах студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відправляться до Львова. Вони підтримали Студентську акцію « Зі Сходу на Захід». Її організаторами виступили мер Львова Андрій Садовий та львівські студенти.

Організатори зазначають, ініціатива спрямована на встановлення більш тісного співробітництва університетів різних регіонів країни. Глава Профспілковій організації студентів ЛНУ Володимир Мороз згоден з цим. Також він підкреслив: « Такі поїздки і знайомство з іншими регіонами дуже корисні для студентів. Це нові знайомства, емоції, знання. Я вважаю, хлопцям дуже пощастило, оскільки організатори беруть всі витрати на себе. Студентам потрібно буде лише оплатити проїзд», – розповів глава Профспілковій організації студентів ЛНУ Володимир Мороз.

У програму входять екскурсії по Львову, візит до мерії, зустрічі з відомими людьми міста та спільна вечеря. Львівські волонтери забезпечать повний супровід приїжджих.

За матеріалами сайту lugradar.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу