Цього року студенти-бюджетники денної форми навчання ЖДУ імені Івана Франка отримають скерування на роботу до дев’ятьох областей України, – такі підсумки державного розподілу студентів ВНЗ.

У розподілі взяли участь начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Олександр Пастовенський, завідувачі районних і міських відділів освіти, керівники ЗМІ області, представники державних підприємств, установ та організацій, відділу працевлаштування випускників університету, директори трьох навчально-наукових інститутів і декани п’яти факультетів ЖДУ імені Івана Франка.

Уперше традиційний державний розподіл студентів ЖДУ імені Івана Франка проводила в.о. першого проректора, проректора з навчальної роботи Лариса Янович відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та згідно із «Порядком працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за держаним замовленням».

За даними відділу працевлаштування випускників ЖДУ імені Івана Франка, в 2014 році розподілялося 398 студентів денної форми навчання Інститутів і факультетів університету, які навчалися за державним замовленням, згідно скерувань міністерств і відомств, що становило 91 %. Окрім того, студенти-випускники, які навчалися на контрактній основі, отримали згоду на працевлаштування за фахом у різних підприємствах, установах та організаціях, у державних органах місцевого самоврядування тощо. Випускники, які мали законні підстави, отримали право на вільне працевлаштування.

«Цього року ми маємо 655 випускників денної форми навчання, із них – 398 державної форми навчання і 257 контрактної форми навчання. Радий тому, що сьогодні до нас прийшли представники не лише освітянських кіл, а й бізнесових. Тому що університет, крім фахівців педагогічних спеціальностей, готує випускників і класичних спеціальностей. Загалом цього року студенти-випускники ЖДУ імені Івана Франка отримають скерування на роботу до дев’ятьох областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької», – коментує результати розподілу ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *