У рамках здійснення профорієнтаційної роботи 9 квітня Львівський державний університет безпеки життєдіяльності відвідали понад 150 учнів львівських шкіл. Захід відбувся завдяки співпраці університету з Навчально-методичним центром освіти (НМЦО) м. Львова.

Під час зустрічі школярів ознайомили з історією, навчальною та матеріальною базою університету, напрямами та спеціальностями, за якими навчальний заклад здійснює підготовку фахівців, і розповіли про цьогорічні умови та правила прийому до університету.

Для школярів провели заняття на базі психолого-тренувального полігону навчальної пожежно-рятувальної частини університету, де показали, як здійснюється практична підготовка рятувальників. Їм також нагадали елементарні правила особистої безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На завершення перебування в навчальному закладі учні побували в навчально-спортивному комплексі університету. Курсанти університетської збірної команди з пожежно-прикладного спорту продемонстрували вправні та професійні вміння і навички в підйомі по штурмовій драбині на 4-й поверх будівлі. Зокрема, таким чином вони показали, що швидкі та оперативні дії рятувальників є запорукою порятунку постраждалих людей під час пожеж чи надзвичайних ситуацій.

Прес-служба Львівського державного університету

безпеки життєдіяльності

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *