Кримчани прямують до Рівного - 18Навчальні заклади Рівненської області вже відвідують 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з АР Крим та східних областей країни. Усього виявили бажання переїхати до Рівненської області 46 родин, які мають 56 дітей шкільного та дошкільного віку.

28 кримських дітей шкільного віку вже зараховані в загальноосвітні навчальні заклади Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Кузнецовська і Рівного.

Із 28 кримських дітей дошкільного віку, які переїхали до Рівненщини, в садочки пішли дванадцять. Ще трьох, яким до 1 вересня виповниться 5 років, зараховано до школи раннього розвитку. Решта дітей поки що не потребує охоплення дошкільним навчанням у зв’язку з відсутністю звернень їхніх батьків.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, якщо і надалі родини з південних чи східних областей виявлятимуть бажання проживати на Рівненщині, навчальні заклади краю готові до першочергового зарахування їх у школи та дошкільні заклади освіти.

За матеріалами: Управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *