Центр зовнішнього незалежного оцінювання в Криму закривають, повідомила в четвер, 11 квітня, начальник управління освіти Феодосійської міської ради Надія Олексієнко. Таку інформацію оприлюднив Корреспондент.net.

Випускники, які хочуть вступити до вишів України, зараз мають пройти реєстрацію в українських регіональних центрах. Для таких випускників буде проведена державна підсумкова атестація за українськими нормативами і видані атестати українського зразка. Про це нині тривають переговори, – зазначила чиновниця.

Решта випускників шкіл Криму проходитимуть Державну підсумкову атестацію.

Також Олексієнко зауважує, що в атестаціях є відмінність. Це і різні збірники, за якими проводяться атестації, і різні предмети. Проте, наголошує вона, якщо випускник, який готується до вступу в ВНЗ РФ, захоче складати українську мову, ніхто йому в цьому праві відмовити не зможе.

Нагадаємо, що директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук уже заявляв про те, що нині проводити ЗНО в Криму неможливо. А кримським абітурієнтам було запропоновано кілька варіантів складання ЗНО. Серед них і перереєстрація в інших регіональних центрах, і проведення додаткової сесії, і спрощені умови вступу до ВНЗ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *