Між пристрастю і тиском. Навчання як інвестиція - 140411 1861Днями в Національному університеті державної податкової служби України Ян Лінус Чемпас, доктор економічних наук, старший викладач кафедри інвестицій і нерухомості Економічного університету в Катовіцах (м. Катовіце, Польща) прочитав для студентів Податкового університету лекцію «Між пристрастю і тиском. Навчання як інвестиція» («Про труднощі у вік «надії та химер»).

«Якщо добре вчитимешся і працюватимеш, то матимеш соковиті фрукти», – наголосив під час лекції Я. Л. Чемпас.

Під час дискусії-розмови було обговорено всі аспекти навчання та значення його в житті та діяльності кожної людини. При цьому наголошувалося, що в кожної людини мають бути постійними бажання і цікавість здобувати нові знання, розвивати здібності й талант, – щоб бути освіченою людиною і приносити користь іншим людям та державі тощо. Але якщо людина не самовдосконалюватиметься наполегливо, не працюватиме над собою сумлінно, то всі здобуті знання виявляться марними.

Нагадаємо, що Я. Л. Чемпас у складі польської делегації брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Природокористування і сталий розвиток: економіка, екологія, управління», що відбувалася 10-11 квітня в Податковому університеті.

Ксенія Палієва

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *