Студентів на практику запрошують до Гданська - IMG 4533Учора, 14 квітня, Національний університет “Львівська політехніка” відвідала делегація польського міста Гданська на чолі з мером Павелом Адамовичем і головою правління однієї з місцевих фірм Гжегошем Вальошевським.

Гості завітали до ректора університету професора Юрія Бобала з пропозицією допомогти в організації практики студентів “Львівської політехніки” на підприємствах і в організаціях Гданська, що тісно співпрацюють з Євросоюзом. Юрій Бобало подякував меру Гданська за цю ініціативу, виклав своє бачення розширення і поглиблення співробітництва в освітньо-науковій сфері.

Поляки не мають сумніву в тому, що Україна стане повноправним членом Європейської спільноти і готові долучитися до підготовки менеджерів широкого профілю, які здатні працювати в правовому полі Євросоюзу.

Польська сторона запрошує по 10 студентів-п’ятикурсників із “Львівської політехніки” та Університету імені Івана Франка. Головна вимога до претендентів — добре знання англійської мови. Студент-практиканти будуть на повному утриманні мерії Гданська.

За матеріалами прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *