Супержалюзі створив студент - kineticheskie jaluzi Penumbra 2 320x213Студент архітектурного факультету Орегонського університету (США) Тайлер Шорт презентував роботу для захисту свого наукового ступеня у вигляді концепції системи кінетичних зовнішніх жалюзі Penumbra, здатних вирішити усі недоліки їх попередників. Головною особливістю системи Penumbra є динаміка, що полягає в здатності змінювати розташування сонцезахисту в трьох площинах, залежно від місця розташування сонця на небосхилі.

Перебуваючи у вертикальному положенні та повертаючись за аналогією з традиційними вертикальними жалюзі всередині склопакета праворуч або ліворуч, Penumbra захищає приміщення від сонця. Коли ж сонце знаходиться в зеніті, то за рахунок спеціальної приводної системи жалюзі піднімаються в горизонтальне положення, створюючи такий собі захисний козирок.

За словами студента, своїм рішенням він хотів запропонувати людям систему сонцезахисту, фактично позбавлену недоліків. Його жалюзі забезпечують тінь навіть у ті моменти, де безсилі будь-які види популярних нині систем сонцезахисту, завдяки чому їх використання буде не тільки зручним й практичним, а й економічно обґрунтоване з погляду менших витрат на кондиціонування приміщень.

За матеріалами: Зеленеет

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Супержалюзі створив студент”
  1. надо бы эти жалюзи сделать из солнечных батарей, двойная польза и помещение от солнца защищает и использует солнечную энергию для выработки электрической. Было бы не плохо я думаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *