Учора фізико-технічний факультет Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара розпочав «космічний тиждень».

«Космічний тиждень», або «тиждень ФТФ» проводиться щорічно і нараховує низку заходів, що проходять протягом цих днів. Присвячений тиждень Дню космонавтики, а цього року він збігся ще й із 60-річним ювілеєм конструкторського бюро «Південне».

Святкування розпочалося біля 10 корпусу ДНУ. Зібралося досить багато фізтехівців і гостей з інших факультетів. Відкриття пройшло весело, з усмішками на обличчях студентів і викладачів.

Із вітальними словами до студентів звернувся декан фізтеху, професор Олександр Петренко, заступники декана і завідувачі кафедр. Вони нагородили пам’ятними грамотами найактивніших діячів студентського самоврядування та тих, які ввійшли до топ-20 кращих студентів фізтеху за успішністю, привітали факультет із професійним святом і побажали молодому поколінню не лише продовжити, а й примножити славу факультету і університету на весь світ. Адже фізтех справді має чим пишатися, оскільки найкваліфікованіші фахівці ракетобудування виховані саме в цих стінах! Саме вони створювали ракетний щит держави і сьогодні підтримують ракетобудування в Україні.

Під час святкування відбулася традиційна лотерея, в якій розіграли додаткові бали для екзаменаційної сесії. Після цього фізтехівці й гості дружно взяли участь у різних конкурсах на витривалість, швидкість, кмітливість і стійкість.

Але найцікавіше чекало попереду. А саме – залп п’яти ракет урочисто відкрив святкування «космічного тижня». Це видовище привабило і зачарувало весь університет. П’ять ракет різних розмірів від 25-30 сантиметрів і до півметра, запущених студентами Сергієм Борисовим і Максимом Євсеєнком, розрізали повітряний простір, піднімаючись за 3-4 секунди на висоту до ста метрів. Усе це було настільки яскравим, що перехожі, забувши про свої справи, загіпнотизовано спостерігали за феєрверком.

За інформацією ДНУ ім. О. Гончара

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу