Пулітцерівську премію отримав найпопулярніший роман на Amazon - fdeba65 300Найпопулярніший роман на Amazon отримав Пулітцерівську премію.

Пулітцерівська премія – 2014 в галузі художньої літератури дісталася роману «Щиголь» Донни Тартт («The Goldfinch» Donna Tartt).

Доробок вийшов у світ ще восени 2013-го. І з перших днів отримав безліч схвальних відгуків від читачів і критиків. А сайт Аmazon.сom визнав книгу бестселером року.

Того ж року «Щиголь» здобув низку престижних нагород, серед яких премія Національного товариства літературних критиків і Медаль Карнегі.

Цьогоріч Пулітцерівську премію також отримав Ден Фейгін за роман «Томас Рівер» (нонфікшн), Меган Маршал «Маргарет Фуллер» (біографія), а також історичний доробок Алана Тейлора та поетична збірка Віджея Сешадрі.

Нагороди в основних журналістських номінаціях розподілили таким чином: Пулітцера за найкращий міжнародний репортаж отримало агентство «Reuters» за освітлення насильства по відношенню до мусульман у М’янмі, видання «The Guardian» і «Washington Post» поділили нагороду «За служіння суспільству», розслідувавши стеження за користувачами Інтернет з боку Агентства нацбезпеки США, а за найкращу подачу сенсації, опублікувавши матеріал про теракт на марафоні в Бостоні, премію отримала газета «The Boston Globe».

За матеріалами: Gazeta.ua.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *