5 000 зможе отримати найталановитіший студент - 71Кастинги до грандіозного шоу «Студенти мають таланти!» завершились. Більше сотні талановитих студентів протягом трьох місяців дивували суддів конкурсу своїми незвичайними здібностями, і лише найкращі з них потрапили до фіналу. Глядачам буде на що подивитись – приголомшливе світлове шоу, акробатичні номери, юнак із заплющеними очима складає “Кубик Рубика”, виступи ансамблів, хорів та багато іншого.

— Цей конкурс дасть можливість побачити вміння людей, які живуть з нами в одному місті, але мають таланти не гірші ніж ті, які показують на популярних нині телевізійних шоу, – запевняє організатор конкурсу, голова Вінницької Молодіжної Ради Мира Дмитро.

Наступного тижня пройдуть 3 фінальні гала-концерти. 23 квітня о 17:00 очікують фінал серед професійно-технічних училищ. Цього ж дня о 19:00 відбудеться фінал серед коледжів і технікумів. 24 квітня о 18:00 у фіналі змагатимуться представники інститутів та університетів.

— Вінниця має дуже багато талановитих людей, здібності яких треба демонструвати на загал. Творчим людям дуже важливо мати можливість показати свої здобутки глядачам, позмагатися з однолітками. Ми раді, що надаємо їм таку змогу. Для цього й потрібні подібні конкурси, – розповідає організатор Марина Олексієнко.

Переможців обиратиме суворе журі, склад якого тримають у таємниці і головні експерти шоу – глядачі, чий вибір буде вирішальним. Учасники, які займуть перші місця в кожному з фіналів, отримають по 5 тисяч гривень. Ті, хто посяде другі місця, отримають по тисячі гривень та абонемент від місцевого спортивного клубу. За третє місце – на учасників чекає 500 гривень і безкоштовна поїздка Україною від турклубу-партнера Конкурсу.

Організаторами талант-шоу є Вінницька Молодіжна Рада разом із студентськими радами міста під патронатом відділу у справах молоді та туризму міської ради.

За матеріалами: ВінницяOk

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *