Незвичайне хобі допомогло мамам позбутися депресії - dsfsdfКращі подруги Меган Халл і Джесіка Тейлор з Англії знайшли цікавий спосіб позбутися своєї післяпологової депресії – вони почали розводити декоративних кроликів.

Молоді мами познайомилися в гостях подруги і з’ясувалося , що у них є спільна риса – любов до тварин. Одна з них, піддавшись на вмовляння старших дітей, купила декоративного кролика, і відтоді поганого настрою як не бувало.

«Усе своє життя я страждала від дратівливості і тривожності, – зізнається Джессіка, – а після народження дітей мій стан погіршився. Я постійно сиділа вдома, займалася домашніми справами і не могла знайти собі справу для душі. Я сама цьому дивуюся, але кролики виправили ситуацію! Як можна сумувати, тримаючи в руках таке маленьке пухнасте диво?».

Із часом кроликами захопилася і Меган, після чого подруги вирішили перетворити своє хобі на професію. Тепер вони професійно розводять і продають декоративних кроликів, завдяки чому не тільки піднімають собі настрій, а ще й непогано заробляють.

Джессіка вагітна четвертою дитиною. Обидві жінки запевняють, що депресія пішла з їхнього життя назавжди, а кролики, навпаки, оселилися там надовго.

За матеріалами deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *