Свято науки в Кіровоградському національному технічному університеті - день науки 2014Традиційно наприкінці другої декади квітня в Кіровоградському національному технічному університеті проходить «День науки». Протягом цього дня замість звичних лекційних або практичних занять відбуваються різноманітні наукові заходи: конференції, олімпіади, семінари, виставки.

Нинішній 2014 рік для КНТУ особливий: університет відзначає дві ювілейні дати – 10 років від присвоєння статусу національного та 85 років від заснування навчального закладу, тож на «День науки» було запрошено чимало гостей – і представники обласної влади, і вчені та науковці з інших вищих навчальних закладів України, й учні кіровоградських шкіл, і студенти коледжів та технікумів.

Як зазначив ректор КНТУ, професор Михайло Черновол, вперше в історії навчального закладу університет одночасно відвідали обидві перші особи Кіровоградщини – голова обласної державної адміністрації Олександр Петік і голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

В університетському фойє було розгорнуто виставку наукових доробок усіх факультетів КНТУ: винаходи, устаткування, елементи машин та механізмів, інформаційні стенди, наукові видання. Очільники обласної влади відзначили значний обсяг науково-практичних досягнень університету та погодилися збільшувати рівень співпраці в реалізації спільних між владою та навчальним закладом регіональних проектів, які передбачатимуть проведення вченими КНТУ певних наукових досліджень.

Загалом у рамках «Дня науки»-2014 у КНТУ проходили:

– II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»;

– VIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Підвищення надійності машин і обладнання», Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва»;

– ХLV наукова конференція викладачів, аспірантів та співробітників, а також ХLVІІІ наукова конференція студентів та магістрантів, виставка творчих робіт студентів університету;

– міжнародна науково-практична конференція «Людина, бізнес, держава: реалії та перспективи соціально-економічного та інноваційного розвитку».

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *