Донецьк і Львів обмінялись студентами - kjhsdfПопри  нинішню складну політичну ситуацію, молодь Сходу та Заходу доводить: Україна – єдина країна. Нещодавно понад півтори сотні молодих донеччан відвідали Львів, а сотня львів’ян, серед яких було двадцять студентів Національного університету “Львівська політехніка”, побували в Донецьку.

Як розповідає учасник подорожі на Донеччину голова профбюро інституту права і психології Тарас Перун, ця програма, зініційована ректором “Львівської політехніки”, головою Ради ректорів Львівщини професором Юрієм Бобалом, триватиме й надалі. Кілька днів тому до Львова приїжджали студенти із Запоріжжя. Такі ж обміни відбуваються в Івано-Франківську. Це справді дуже корисна ідея – можливість розвіяти міф про протистояння між Сходом і Заходом.

Львів’яни перед вильотом на Схід зустріли донецьких гостей, подарували їм символічні сині та жовті долоньки з побажаннями. Донбаська молодь перебувала у Львові три дні. Для них організували цікаві екскурсії містом та музеями.

Перебуваючи в Донецьку, львів’яни відвідали мерію міста, зустрілися з юними вболівальниками хокейного клубу «Донбас», побували на стадіоні «Донбас-Арена», у виставковому центрі «Арт-Донбас», на льодовій арені, кондитерській фабриці «Конті». Студенти поспілкувалися із своїми донецькими ровесниками, з якими під час хокейного матчу влаштували флеш-моб: тримаючи в руках сині і жовті аркуші, вони утворили Прапор і заспівали Гімн України.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *