Донецькі школярі хочуть смачно годувати людей - 000У Донецькому палаці молоді «Юність» відбувся профорієнтаційний захід «Майбутнє обираєш сам». Захід організовано Донецьким центром зайнятості спільно з професійно-технічними навчальними закладами області.

Педагогічні працівники та учні Донецького професійно-технічного училища торгівлі і ресторанного сервісу ознайомили випускників загальноосвітніх навчальних закладів із професіями «Кухар», «Кондитер», «Офіціант».

Присутнім продемонстрували складання серветок простими та складними формами, сервірування столу «В очікуванні весни» в банкетному виконанні, муляжі страв і кондитерських виробів, які виготовляють власноруч майстри училища.

Спілкування зі школярами та відповіді на їхні запитання надали впевненості, що галузь громадського харчування в майбутньому поповниться творчими та здібними кваліфікованими робітниками. 

На завершення заходу кращим професійно-технічним навчальним закладам оголошена подяка за вагомий внесок у вирішенні питань забезпечення економіки регіону кваліфікованими кадрами.

Організатори профорієнтаційного заходу сподіваються, що такі зустрічі є дієвою допомогою юнакам і дівчатам в їх перших кроках на професійному шляху.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *