Міністерство освіти і науки України інформує, що з 16 до 18 травня 2014 року в м. Києві відбудеться ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Організатори заходу: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Київський Палац дітей та юнацтва, інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС». 

Мета фестивалю-конкурсу: виховання в юних журналістів громадської позиції, лідерських якостей і творчої активності, поглиблення професійних контактів і розвиток медіа-освіти, обмін і поширення інформації серед дітей та молоді.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Київський Палац дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 16 травня о 16:00.

План фестивалю:

Ділова програма: фото- і газетний вернісажі, презентація делегацій, журналістський марафон, робота віталень, дискусійних класів, майстер-класи, засідання молодіжного прес-клубу, соціально-значущі акції та проекти.

Культурна програма: екскурсійна прогулянка Києвом, прогулянка та дискотека на пароплаві Дніпром, вечірка у столичному арт-клубі, журналістський вікенд у зеленому осередку Києва та тематичні вечірки, дискотеки, молодіжні акції.

Усім зацікавленим, щоб стати учасником Фестивалю, необхідно до 20.04.2014 р., надіслати заявку на е-mail: press-vesna@ukr.net, Skype: kapa_adamovna, або на поштову адресу фестивалю: Україна, Київ–10, вул. Івана Мазепи, 13, оф. 246-250, інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, т/ф.: (044)280-92-91.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу