Зважаючи на особливу суспільну значущість Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, основною метою діяльності яких є забезпечення незалежності судочинства шляхом формування високопрофесійного суддівського корпусу та ефективного й об’єктивного розгляду питань про дисциплінарну відповідальність суддів; з огляду на нагальну необхідність відновлення діяльності ВРЮ та ВККС України; прагнучи забезпечити публічність і прозорість усіх процедур, широке представництво юридичних ВНЗ і наукових установ на З’їзді, а також гарантувати його незалежність і неупередженість стосовно обрання трьох членів Вищої ради юстиції та двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Міністерство освіти і науки видало наказ № 471 від 17.04.2014 р. «Про проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ». 

Відповідно до наказу утворено Організаційний комітет з підготовки та проведення З’їзду у складі згідно з додатком.

Головою Оргкомітету призначено доктора юридичних наук, академіка НАН України, ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Тація.

Зазначимо, що згідно з наказом 22-26 квітня 2014 року повинні відбутися конференції працівників юридичних ВНЗ та наукових установ з метою обрання делегатів на З’їзд.

Дата проведення З’їзду – 29 квітня 2014 року.

Місце проведення – актова зала Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу