Поляки розпочинають благодійну акцію “Діти Майдану”. Після  подій на Майдані  від поляків надійшла громадська ініціатива — створити умови для безплатного відпочинку-реабілітації  за кордоном дітей постраждалих. Проект виник у Кракові, де також лікуються поранені з Майдану.

Організатором стало “Товариство Приятелів України” під патронатом мера Кракова Яцека Майхровського та за підтримки медіа – як польських, так і українських.

Проект відбуватиметься за два етапи: спершу поїде молодь, а потім діти. Перший тур триватиме з 28 квітня до 4 травня. Наступний відбудеться в червні. Діти прибудуть до Кракова, де проживатимуть протягом усього туру. Харчування спонсорує ресторан “Українські смаки в Кракові”, а лікування — “Копальня Солі у Велічці”. Крім цього, плануються зустрічі з ровесниками з Польщі, ознайомлення з польською та європейською культурою.

Фінансування проекту відбуватиметься з коштів, які може надати будь-який громадянин на номер рахунку. Крім цього, кошти з благодійного концерту теж будуть залучені для проекту з реабілітації та відпочинку дітей поранених і загиблих героїв Майдану. Кошти ще не збирають.

За матеріалами сайту  rivnepost.rv.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу