Студенти залучатимуть кошти на реалізацію своїх ініціатив - 309e968b0f3e662f07775d6b73301443Уже другий місяць поспіль у Вінниці триває фестиваль «Вінницька студентська весна-2014». Щороку в конкурсах і заходах цього фестивалю беруть участь тисячі вінницьких студентів, які навчаються в професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації.

А 24 квітня о 16:30 у залі засідань міської ради стартує фінал змагань на тему «Механізм залучення коштів на реалізацію студентських ініціатив». «Лідери вищих навчальних закладів представлять власні проекти, спрямовані на розвиток активності студентства Вінниці, вдосконалення професійних навичок, піднесення патріотичного духу, організації дозвілля, культурно-мистецьких заходів тощо.

Фіналісти не лише пропонуватимуть ініціативи, а й продемонструють можливі шляхи залучення коштів на їх реалізацію», – каже голова ГО «Розвиток.Розвиток» Ірина Борзова. Оцінюватиме студентські ініціативи журі фестивалю, до якого входять громадські діячі, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, благодійних фондів тощо.

Переможець турніру стане володарем гран-прі фестивалю в номінації «Соціально-інтелектуальний напрямок» і буде нагороджений дипломом, кубком і грошовою винагородою у розмірі дві тисячі гривень. Попереду на учасників «Студентської весни» чекають змагання з футболу, вокалу, хореографії, оригінального жанру та офіційне нагородження всіх учасників та призерів фестивалю.

За матеріалами vinnitsaok.com.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *