Британська Асоціація вчителів і викладачів зробила приголомшливі висновки про планшети - 2eb48a3f621ca325d6df15bdac09b1e1Вчені продовжують вивчати вплив сучасних гаджетів на розвиток дітей та їхнє здоров’я. Британська Асоціація вчителів і викладачів прийшла до чергових невтішних результатів. Експерти заявили, що діти, які проводять багато часу за планшетними комп’ютерами, не можуть вправно гратися зі звичайними кубиками та писати на папері ручкою.

Діти, які проводять час за планшетами допізна, наступного дня не можуть зосередитися на уроках. На думку фахівців, малеча відчуває справжню ломку, адже яскраві дисплеї провокують постійну візуальну стимуляцію, без якої дитині вже важко сконцентруватися.

Багатьом школярам, залежним від мобільних пристроїв, бракує найпростіших соціальних навичок, оскільки батькам простіше посадити дитину за електронну іграшку, аніж провести час разом.

Фахівці рекомендують регулярно просити дитину вимкнути планшет і піти погуляти на вулиці з друзями. А на ніч узагалі варто відключати в квартирі Wi -Fi.

За матеріалами: Meddaily

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *