Школярі долучилися до екологічних акцій - 9bb382cb7b5dc4a45443b6877faaa5e6Аби залучити учнівську молодь до оздоровлення довкілля, збереження біологічного, ландшафтного різноманіття краю, на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля», що на Вінниччині, проведено акції «Первоцвіти» та «Вони благають: «Не спали!».

Волонтери – учні 10 класів району, долучившись до справи збереження первоцвітів, провели інвентаризацію цих рослин на екологічній стежці в урочищі «Вишенька». Вони знайшли кілька місць проростання сон-трави, а на одній із галявин діти знайшли кілька кущів горицвіту (адонісу).

Маршрут екологічної стежини, за яким йшла група волонтерів, проліг через долину річки Савранка. Долина поросла густим очеретом. У деяких місцях можна було побачити згарища, які залишилися після випалювання. Працівники Парку розповіли учасникам заходу про те, якої шкоди зазнає флора та фауна від пожеж, що гинуть не тільки рослини, а й птахи, які повернулися в місця гніздування, тварини, яким очерет слугує домівкою.

Після проведеної екскурсії волонтери зобов’язалися проводити відповідну роз’яснювальну роботу і у своїх школах та населених пунктах.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *